Mandala Boyama Hobi Seti (Tuval Tablo - Poster) 11

Ürün Kodu: mandala11

$150 den Başlayan Fiyatlar (KDV Dahil)

Mevcut Seçenekler:

* Mandala Set Türü:
* Baskı Ebatları:
resim üst

Baskı ebatlarını görebilmek için yukarıdan baskı türünü seç.


0 yorum  0 yorum  |  Yorum Yap

Tarihi 40.000 yıl öncesine dayanan Mandala ritüelleri, Postermanya ile evlerinize geliyor.

Mandala Boyama Hobi Seti (Tuval Tablo - Poster) 11 Ürününü İster Kanvas Tablo Tuval, ister Çerçeveli Tablo, isterseniz sadece Poster olarak sipariş verebilirsiniz. Dilediğiniz ebatlarda boya setiyle birlikte eğlence evinizde. Dilediğiniz gibi boyayın ve sanatınızı duvarınızda sergileyin.

Mandala Nedir?

Evrenin yapısını simgelediği düşünülen, ritüel ve meditasyon amacı ile kullanılan sembollere mandala denir. Mandala kelimesinin kökenine bakıldığında, "enerjiyi saklayan/tutan kap" anlamına gelir. Tibet’te ve Hindistan’da bilgeler, kum ve taş gibi çeşitli malzemeler kullanarak farklı mandalalar yapıyorlar. Yapımı saatler, hatta günler sürebilen bu büyük mandalalar spiritüel gelişimlerinin bir parçası sayılıyor.

Postermanya Mandala Setleri özel tasarım mandalaları ister poster olarak, isterseniz tuval olarak kuru boya veya akrilik boya alternatifleriyle evlerinize ulaştırıyor.

Mandala’nın Yararları

Mandala Boyama Hobi Seti (Tuval Tablo - Poster) 11 Ürününü alıp boyamanız, hem yetişkinler için hem çocuklar için sakinleşmenize ve odaklanmanıza yardımcı olan, ayrıca estetik becerilerinizi geliştiren eğlenceli bir aktivite olacaktır.

Meditasyon amacı ile kullanılan mandalalarda genellikle ortadaki nokta “ben” ve çevreleyen şekiller de “etrafımdaki evren” şeklinde düşünülür.

Uzakdoğu’da mandalalar, meditasyon ve farkındalığı geliştirmek amacı ile kullanılıyor.

Bazı inanç sistemlerinde niyetinizi, dileğinizi mandalanın ortasına koyduğunuzda ve o dileği şekillerle çevreleyip bir mandala oluşturduğunuzda, bu enerjiyi sabitlediğinize ve dileğinizi gerçekleştirmeyi kolaylaştırdığınıza inanılır. Bir inancı veya dileği simgeleyen mandalayı duvarınıza asabilirsiniz.

Mandala Boyama Hobi Seti (Tuval Tablo - Poster) 11 Ürününde Neler Var?

1 Adet Özel Tasarım Mandala Baskısı

Ürün görselinde gördüğünüz Mandala Tasarımı seçtiğiniz ebatlara ve baskı türüne göre gönderilir. 3 Farklı baskı türünden ve 10 farklı ebattan birini seçebilirsiniz. Dilerseniz Kanvas Tablo Tuval, Çerçeveli Tablo veya Poster olarak sipariş verebilirsiniz.

6’lı Boya Seti

Kanvas Tablo Tuval seçimlerinizde 6 Renk Akrilik boya ve Fırça; Poster ve çerçeveli seçimlerinizde 6 Renk Kuru Boya gönderilir.

Muhteşem Eserinizi Duvarınızda Sergileyin

Gelin kendinize bir iyilik yapın: Postermanya Mandala Setlerinden birini alın ve renklerin büyülü dünyasına dalın!

Yorum Yap


Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz: