Menu
Your Cart
❤️Sigortalı Nakliye ve Kolay İade Garantisiyle Güvenli Alışveriş Postermanya'da. Üstelik Kredi Kartına 12 Taksit ve Kapıda Ödeme İmkanlarıyla Hemen Hayatına Renk Kat!

Bayi Paneli

Bayi Giriş

Bayilik paneline ulaşmak için giriş yap veya başvuru gönder.

Bayilik Başvuru SSS

Postermanya bayilik sistemi ile hiç bir üretim operasyonuyla uğraşmadan karlı satışlar yapabilirsiniz. Dünyada Print on Demand (Talep üzerine baskı) denilen bu sistem kısaca şöyle çalışmaktadır. Örneğin; kendi tasarladığınız bir fotoğrafı tablo ürünü olarak çeşitli kanallara koydunuz ve satışını yaptınız. Ardından Postermanya Bayi hesabınıza girerek, fotoğrafı yükleyip, baskı türü ve ebatlarını seçip siparişi veriyorsunuz. Biz de tasarımınızı üreterek müşteriye gönderiyoruz. Böylelikle bayilerimiz üretim ve kargo gibi operasyon işlerine karışmadan karlı satışlar yapıyor ve markasını büyütüyor. 

Postermanya Bayi'lerimiz seviye ve hacimlerine göre perakende satış fiyatlarımız üzerinden ortalama %20 indirim almaktadırlar.

Bu konuda herhangi bir kısıtımız olmamakla birlikte bazı bayilerimiz örnek olarak şu kanallarda satış yapmaktadırlar: Shopier, Instagram, Kendi Web Siteleri, Fiziksel Satışlar vb.

Poster, çerçeveli tablo, kanvas tablo, kupa baskı, sihirli kupa, puzzle, mousepad, bardak altlığı, bez çanta, makyaj çantası vb. bir çok ürüne ister kendi yüklediğiniz fotoğrafı bastırarak, isterseniz tasarım aracımızı kullanarak satışını yapabilirsiniz.

Postermanya siparişlerinizde sadece size fatura kesmektedir. Bu faturayı gider olarak gösterebilirsiniz. Kendi sattığınız ürünler için vergi sorumluluğu size aittir. 

Tek odaklanmanız gereken kendi kanallarınızdan satış yapmak, gerisini bize bırakın.
  1. Bayi başvurusu yapın.
  2. Satış kanallarınızı kurun. (Örneğin; instagram sayfası ve shopier)
  3. Satışınızı yapın.
  4. Satış geldikten sonra siparişinizi Postermanya Bayi Paneli üzerinden verin.

Postermanya Bayi Sistemi bu kadar kolay.