Renkli Hayatlar

Hayatlarına renk kattığımız binlerce değerli müşterilerimizden bazılarının gönderdikleri fotoğrafları bu sayfada listeledik.
Postermanya'dan aldığınız ürünleri Instagram'da paylaşın, sin de renkli hayatlar sayfamızda yer alın :)

 

 

Postermanya, istediğim film afişini çok kısa bir sürede ve en güzel şekilde hazırlayıp gönderdi. Kibar ve ilgili yaklaşımları içinse ayrıca çok teşekkür ederim.

Ortalama Puan:
 
Günay Orhan İstanbul 17:39:48 04-13-2017

Perşembe günü sipariş ettim ve cuma günü elime ulaştı. Ürün baskı ve kalite olarak çok güzel. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

Ortalama Puan:
 
Semih Kocabaş Antalya 01:16:07 06-02-2017

Yaaaa ben size ne desem nasıl teşekkür etsem. Verdiğiniz kaliteli hizmete mi? Siparişte gösterdiğiniz ilgiye mi? Küçücük bir aksilikte ekstra hediyeler yollayıp ekstra mutlu etmenize mi? İnanın ne desem az bence hizmet budur. Kızıma çok güzel bi sürpriz oldu. Her övgünün en iyisine layıksınız. Ekibinize çok çok çok teşekkür ederiz. İyiki sizi tanımışız. Memnuniyetimiz halimizden belli sanırım..

Ortalama Puan:
 
Selda Yıldız Kocaeli 20:34:19 05-20-2017

Eşime hediye olarak mozaik poster yaptırdım. Başta eşim olmak üzere herkes bayıldı :) Tam zamanında yetişti hızınıza hayran kaldım. Ayrıca ilginiz de harikaydı. Fiyatı da birçok yere göre uygun. Ellerinize emeğinize sağlık. Tekrar teşekkürler...

Ortalama Puan:
 
Müge Meriç Edirne 12:24:14 08-04-2016

 Daha fazla müşteri görüşü okumak için tıklayınız.