Kişiye Özel Çizgisel Minimal Tasarım Poster - Kanvas Tablo

Ürün Kodu: cizgisel

$90 den Başlayan Fiyatlar (KDV Dahil)

Mevcut Seçenekler:

* Baskı Türü:

* Baskı Ebatları:
resim üst

Baskı ebatlarını görebilmek için yukarıdan baskı türünü seç.


Ekstralar:* Fotoğraf Yükle:

Basılmasını istediğiniz fotoğraflarınızı aşağıdaki panelden yükleyebilirsiniz. Fotoğraf boyut sınırı maksimum 5 MB'dır. Yükleme yaparken herhangi bir sorun yaşamanız halinde buraya tıklayarak bize whatsapp destek hattımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz fotoğraflarınızı panele yüklemek yerine, whatsapp hattımıza veya info@postermanya.com e-posta adresimize gönderebilirsiniz.

Fotoğraf İsim
Şu an hiçbir fotoğraf yüklenmedi.

Fotoğrafları Sürükle & Bırak

Fotoğrafları Yükle

Özel Tasarım Yazısı:

* Ek Bilgi:

0 yorum  0 yorum  |  Yorum Yap

En sevdiğiniz fotoğrafınız sanatsal eğlenceli bir tasarım dönüşsün.

En güzel fotoğraflarınızı animasyon şeklinde çizgisel sanat eserlerine dönüştürme konusunda eşsiz bir deneyim sunuyoruz.

Tasarımcılarımız fotoğraflarınızı çizgiler, oranlar ve renklere dayalı bir model oluşturarak çizgisel tasarım haline getirir. Ortaya çıkan tasarımı poster, kanvas veya çerçeveli tablo olarak dilediğiniz ebatta sipariş verebilirsiniz.

Kişiye Özel Postermanya Çizgisel Animasyon Karikatür Tabloları, sevdiklerinize nasıl hissettiğinizi göstermenin eşsiz ve güzel bir yoludur.

Süreç Nasıl İşliyor?

Baskı türü ve baskı ebatlarını seçiniz. Tabloda yer alacak fotoğrafınızı yükleyiniz. Ardından siparişinizi veriniz Tasarımınızın hazırlanmasının ardından onay için size gönderilecektir. Onayınızın ardından baskıya verilecek ve adresinize ulaştırılacaktır.

En Özel Hediye

Sevdikleriniz için en güzel fotoğrafınızın özel tasarım haline getirildiği bu ürün mükemmel bir hediye olacaktır. Sevgiliye hediye, arkadaşa hediye, anneye hediye, babaya hediye veya aileye hediye olarak Çizgisel Tabloyu tercih edebilirsiniz. Sevdiklerinize en özel ve en ilginç hediyeyi verebilirsiniz. Sevdiklerinize söylemek istediklerinizi, yeni nesil tasarım çizgisel tablolar ile en güzel yerde sergileyin.

Yorum Yap


Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz: