Fotoğraf ve Tasarım Satış Platformu (Marketplace)

Çok güzel fotoğraflar çekip veya dijital resimler tasarlayıp sosyal ağlarda paylaşıyorsan, neden bunlardan para kazanmayasın?

Postermanya, çektiğin fotoğrafların veya yaptığın tasarımların poster, kanvas tablo vb. şekillerde yüksek kalite basımını yaparak, müşterilere gönderiyor. Sen de hiç bir ücret ödemeden ve operasyon kısmıyla uğraşmadan satış başına komisyon kazanıyorsun. Hem güzel tasarımlar yapmaya veya fotoğraflar çekmeye devam ediyorsun, hem de zahmetsizce ek gelir sağlıyorsun.

Sistem Nasıl İşliyor?

    1) Aşağıdaki başvuru formunu kolayca dolduruyorsun. Değerlendirmelerin ardından sana dönüş yapıyoruz.

    2) Sisteme kabul edilmenin ardından satılmasını istediğin fotoğraflarını veya tasarımlarını bize gönderiyorsun. Tabii ki de öncesinde fotoğraflar ve tasarımlar üzerindeki tüm haklarını ve sahipliğini koruyan bir sözleşme yapıyoruz. Bu konuda için rahat olabilir.

    3) Onaylanan fotoğraf veya tasarımlar Postermanya'ya ürün olarak yükleniyor.

    4) Satılan her fotoğraf veya tasarımın üzerinden belirli oranda komisyon kazanıyorsun. Komisyonlar üyelik sürene ve ürünlerinin aylık cirosuna bağlı olarak değişiyor. Bize verdiğin banka hesabına kazandıklarını haftalık olarak yatırıyoruz, senin adına vergi ödemelerini de yapıyoruz.

Not: Ürün listeleme tamamen ücretsiz olup, platformda yer almak için tek şart ayda minimum bir kere Postermanya'da yer alan ürünlerinizin tanıtımını içeren sosyal medya paylaşımı yapmaktır. Bu aynı zamanda ürünlerinizin daha çok satılmasını sağlayacaktır.