Kategoriler
Genel

Afiş, Tablo Poster Yaptırmak

Posterler ve tablolar sade görünen odalarımızın duvarlarına renk katmak üzere tercih edilebilecek çok özel dekoratif ürünlerdir. Çeşit çeşit her tarzda poster ve tabloları duvarlarımıza asabiliriz. Sanatçı posterlerini, manzara posterlerini, hayvan posterlerini, araba posterlerini ve daha pek çok farklı kategoride posteri ve tabloyu alıp asabiliriz duvarımıza. Ayrıca çok modern bir görünümde olup, modası geçti artık diyebileceğiniz bir ürün de değildir. Her zaman kullanılabilen bir üründür.

Posterleri asmak güzeldir ama “Poster ve tablo nereden alınır?”, “Afiş yaptırmak istiyorum, nerede satılır?” “Poster yaptırmak istiyorum ama istediğim posteri ve tabloyu nereden bulacağım?, “Poster nerede yaptırılır” gibi sorulara bazen cevap bulamayız. Hayranı olduğunuz örneğin Diriliş ertuğtul posteri, muslera posteri, devrimci posteri, sanatçı posterleri veya aklınızda olan herhangi bir posteri almak istediniz. Aradınız aradınız ya bulamadınız ya da buldunuz ama hep kısıtlı seçenekler karşınıza çıktı ve bunları beğenmediğiniz için alamadınız. Sonra da istediğimi bulamayacağım hep kısıtlı seçenekler var düşüncesi ile vazgeçtiniz.

Neyse ki artık afiş yapma sitesi ve poster yapma sitesi sayesinde herkes istediği poster, afişe sahip olabiliyor; afiş yaptırabiliyor ve evde poster yapımı için uğraşmanıza gerek kalmıyor. Diğer afiş ve poster yapma sitelerinden ayrılan Postermanya herkese uygun kategoride poster, afiş ve tabloları ile müşterilerine hizmet sunuyor. Tabi ki herkesin zevki veya aradığı şey çok farklı bunun da farkındayız. O yüzden çok farklı bir bakış açısı ile Postermanya aradığı poster ve tabloyu sitede bulamayan veya çeşitleri beğenmeyen müşterileri için “İnternetten poster yaptır” adı altında sitede olmayan ama müşterilerin bastırmak istediği fotoğrafları poster yaptırabildiği bir ayrıcalık var. Online poster yapma özelliği ile artık müşteriler daha mutlu. Sitedeki binlerce poster ve tablo arasından seçim yapmak zorunda kalmadan istediğini yükleyerek kolayca sipariş verebiliyorlar.

Online poster yapma, online afiş yapma ve fotoğraftan poster yaptırma süreci çok kolaydır. Yapacağınız işlemler basitçe şu şekildedir:

 • Baskı türünü seçiniz.
 • Poster veya tablo ebatlarını seçiniz.
 • İstediğiniz fotoğrafı yükleyiniz.
 • İsteğe bağlı özelleştirmeler yapabilirsiniz.
 • Sepete ekleyip, siparişinizi veriniz.
 • Türkiye’nin neresinde olursanız olun 2-3 iş günü içerisinde posteriniz size ulaşsın.

Bu özellik ile artık herkes kolayca istediği posterin sahibi olabilir. Artık aranan poster bulunamadı veya sayılı sayıda seçenek arasında kalma derdine son verilmiş oldu. Eminiz ki sevdiklerinize hediye alırken de artık sorun yaşamayacaksınız. Çünkü artık karşınıza çıkan sınırlı sayıda seçenekler yok. Ne alsam diye uzun uzun düşünmenize gerek yok. Sevdiğiniz görseli yükleyin online poster yapmanın keyfini çıkarın. Aklınıza ne gelirse özgürce posterini yaptırıp sipariş verebilirsiniz. Postermanya ile hayatına renk katmak çok kolay 🙂

Kategoriler
Genel

Poster ve Tablo Fiyatları

Kimi düz duvarlara renk katmak için, kimisi birine hediye etmek için, kimisi de izlemeyi çok sevdiği bir filmin posterini alır asar duvarına. Gerçekten de harika bir duvar dekorudur. Modası hiç bir zaman geçmeyen bir şeydir. Hediye üzerine basılan şey bir o kadarda anlamlı olur karşı taraf için.

Sitemizde birbirinden farklı 18 kategoride binlerce poster bulunmaktadır. Almak istediğiniz poster fiyatları baskı türüne göre değişmektedir. Poster baskı fiyatlarını görmek istiyorsanız sitemizde bulunan istediğiniz bir ürüne tıklayarak ilk başta baskı türünü seçmeniz gerekmektedir. Sitemizde baskı türü olarak;

 • Yüksek Kalite Poster (180 Gr Poster Kağıdına Yüksek Kalite Baskı)
 • Süper Kalite Poster (250 Gr Fotoğraf Kağıdına Süper Kalite Baskı)
 • Mukavva Tablo (Kalın Mukavva Üzerine Sıvanmış Süper Kalite Baskı)
 • Fotoblok Tablo (5 MM Fotoblok Üzerine Sıvanmış Süper Kalite Baskı)
 • Kanvas Tablo (Kanvas Kumaşına Basılmış Muhteşem Bir Tablo) bulunmaktadır.

Bunlar arasından istediğiniz baskı türünü seçebilirsiniz.

Baskı türünü seçtikten sonra poster afiş boyutları kısmı karşınıza çıkacaktır. Burada da sizlere pek çok boyut tercihi sunmaktayız. Afiş baskı fiyatları baskı türlerine göre şu şekildedir;

  15×21 21×30 28X40 35X60 40X60 50X70 60X90 70X100
Yüksek Kalite Poster  

4,95

 

7,95

 

9,95

 

14,95

 

19,95

 

24,95

 

29,95

 

34,95

Süper Kalite Poster  

9,95

 

12,95

 

14,95

 

19,95

 

24,95

 

29,95

 

34,95

 

39,95

Mukavva Tablo  

14,95

 

 

18,95

 

21,95

 

27,95

 

32,95

 

38,95

 

46,95

 

54,95

Fotoblok Tablo  

19,95

 

 

24,95

 

29,95

 

39,95

 

43,95

 

52,95

 

59,95

 

69,95

Kanvas Tablo  

29,95

 

 

34,95

 

49,95

 

64,95

 

96,95

 

84,95

 

99,95

 

114,95

 

Poster baskı fiyatları her bütçeye ve tercihe uygun olarak ayarlanmıştır. 4,95 TL’den başlayıp 114,95 TL’ye kadar fiyat seçeneklerimiz bulunmaktadır. Ayrıca 100 TL üzeri alışverişlerde kargo ve koruyucu ambalaj ücretsiz olmaktadır.

 

Almış olduğunuz posterlerin en kaliteli şekilde üretmek için en kaliteli kağıtları ve mürekkepleri kullanmaktayız. Duvarlarınıza zarar vermemek adına da 5 TL fark ile duvar dostu hamur yapıştırıcı alabilirsiniz. Tutkal, bant, uhu gibi yapıştırıcılar posteri çıkarırken yırtabileceği gibi aynı zamanda duvarınızın boyasına zarar verebilmektedir. 5 TL gibi küçük bir maliyete katlanarak hem posterinizin uzun ömürlü olmasını hem de duvarlarınızın zarar görmemesini sağlayabilirsiniz.

En uygun duvar posterleri fiyatları ve binlerce çeşidi ile Postermanya hayatınıza renk katar.

www.postermanya.com

Kategoriler
Genel

Poster Satan Siteler ve Yerler

Yaşam alanımız olan evimizi, ofisimizi ve buna benzer yerleri dekore etmek ruh halimiz açısından çok önemlidir. İyi dekore edilmiş mekanlarda daha mutlu ve huzurlu hissederiz. Bu konuda bir çok bilimsel çalışma bulunmakta, ortamdaki duvar renginden tutun da, duvarda asılı olan poster, tablo ve afişler de bu durumu doğrudan etkilemektedir.

Hele ki Poster, afiş ve tablolar odamızın duvarları için ideal bir dekorasyon seçeneğidir. Çünkü posterler tarzımızı yansıtmada çok başarılıdır. Örneğin; hayatınızda iz bırakmış etkilendiğiniz filmlerin afişleri, gezmeyi çok sevdiğiniz yerlerin posterleri, dinlemekten zevk aldığınız şarkıcıların, müzisyenlerin posterleri, en sevimli bulduğunuz hayvan veya sanatsal posterler, sanatsal tablolar. Hepsi tam olarak tarzınızı yansıtmakta ve odanıza, dolayısıyla yaşamınıza ayrı bir renk katmakta.

Tarzınızı belirlediniz, kafanızda dekorasyon fikirleri belirdi. Odanıza poster, afiş veya tablo almaya karar verdiniz. Peki ya nereden bulacaksınız?

Fiziksel olarak poster satan bir yerden satın alabilirsiniz.

“Poster Nereden Alınır ve Nerede Satılır?” konusunu önceki yazılarımızda incelemiştik. Poster satan fiziksel yerleri öğrenmek için o yazıyı okuyabilirsiniz.

Bugünkü konumuz “Poster Satan Siteler”.

Peki Poster satan siteler neden vardır, avantajları nelerdir?

İnternet çağında fiziksel bir poster satan yere gidip poster almak size zor gelebilir. Özellikle büyük bir şehirdeyseniz trafikle boğuşup zaman kaybedeceksiniz, küçük bir şehirdeyseniz de satın alacak iyi bir poster satan yerler bulmakta zorlanacaksınız.

Poster satan siteler, tablo satan siteler ilk etapta burada devreye giriyor. İnternet üzerinden tüm posterleri evinizden çıkmadan tek tıkla sipariş verebiliyorsunuz. Bir kaç gün sonra evinize kadar kolayca geliyor. Ne kendinizi yoruyorsunuz, ne de zaman kaybediyorsunuz. Poster satan sitelerin ilk avantajlarından biri budur.

Peki poster satan sitelerin, tablo satan sitelerin tek avantajı bu mu? Elbetteki hayır. Poster satan sitelerin en büyük ikinci avantajına gelirsek; çok çeşit bulunması. Fiziksel bir poster satan yerlere gittiğinizi düşünelim. Bulabileceğiz çeşitler dükkanda olanlarla sınırlıdır. Belki tarzınızı yansıtan poster, afiş, tabloyu orada bulamayacaksınız. Oysaki poster satan sitelerde bunu bulmak çok kolaydır.

Biz Postermanya olarak, poster satan siteler arasında Türkiye’de lideriz. Binlerce poster, tablo ve afiş çeşidimizi siz müşterilerimize en kaliteli biçimde, güvenli ve kolayca ulaştırıyoruz. Siz istediğiniz poster, afiş veya tabloyu seçiyorsunuz, siparişinizi hızlıca tamamlıyorsunuz, 2 iş günü içerisinde dilediğiniz poster ve tablolar elinizde oluyor. Türkiye’nin lider poster tablo baskı afiş satış sitesi Postermanya olarak bu konuda hayatınızı kolaylaştırmayı prensip edinmiş olarak hizmet veriyoruz ve en önemli misyonumuz hayatınıza renk katmak.

Postermanya’da aşağıdaki kategorilerde; binlerce çeşit poster, afiş ve tablo bulabilirsiniz. Ayrıca sitemizde bulunmayan internetten bulduğunuz veya kendi çektiğiniz bir fotoğrafı poster, afiş, tablo haline getirmek için buraya tıklayınız.

Standart Duvar Poster ve Tabloları

Film Afişleri / Posterleri Dizi Posterleri Sanatsal Posterler
Ünlü Posterleri Anime Posterleri Manzara Posterleri
Vintage Posterler Motivasyon ve Girişimcilik Spor Posterleri
Hayvan Posterleri Oyun Posterleri Bilimsel Posterler
Eğlenceli Posterler Eğitim Posterleri Dini Posterler
Araba Posterleri Çocuk Posterleri Edebiyat Posterleri

 

Kişiye Özel Poster ve Tablolar

Fotomontaj Poster Kolaj Poster Mozaik Poster
Özel Gün Posterleri Puzzle Poster Yazı Poster
Fotoğraf Poster

 

Hemen binlerce poster ve tablo çeşidini incelemek ve kolayca sipariş vermek için Postermanya’yı ziyaret edin.

www.postermanya.com

Kategoriler
Genel

Ucuz Poster Ve Tablo

Posterlerin ve tabloların fiyatları kalite ve ebatlarına göre değişkenlik göstermektedir. Peki kaliteli ve ucuz poster ve tablo baskı üretilebilir mi?

Posterlerin ve tabloların kalitesini ve fiyatını belirleyen en önemli unsurlar malzemelerdir. Bunlar; Kullanılan Mürekkep, yazıcı (Plotter diye tabir edilen büyük baskı makineleri) ve Kağıt’tır. Bu üç unsur hem maliyete, hem de kaliteye yansımakta ve fiyatları doğrudan etkilemektedir.

Elbetki ucuz poster ve tablo da üretilebilir, fakat malzemeler dolar kurundan işlem gördüğü için, ülkemizde çok düşük maliyetlerle kaliteli poster ve tablo üretmek bir hayli zor olmaktadır. Çünkü ucuz poster ve tablo üretmek için sahte kağıt ve mürekkep kullanmak gerekmektedir.  Bundan dolayı piyasada bulabileceğiniz ucuz posterlerin ve tabloların kalitesi bir hayli düşük olmakta ve iç mekan dekorasyonu olarak yeterince tatmin etmemektedir. Aynı zamanda bu sahte ürünler kansorejen maddeler içermekte, sağlığa ve çevreye ciddi zararlar vermektedir. Orijinal malzemeler kullanılarak üretilen baskı ürünlerinin ise sağlığa zararlı hiç bir yanı yoktur.

Postermanya olarak en önemli misyonumuzdan biri olan ‘Hayata Renk Katmak’ prensibimizden taviz vermemek için, yüksek maliyetleri göze alarak tüm poster ve tabloları yüksek çözünürlüklerde (High Definition HD) olarak üretmekteyiz.

Bir yandan müşterilerimize en kaliteli yüksek çözünürlükte poster ve tabloları sunmaya çalışırken, bir yandan da, minimum karlılıkla fiyatlarımızı olabildiğince düşük tutmaya çalışıp, ucuz poster ve tabloları sunmaya çalışıyoruz. Her zaman müşteri odaklı düşünüyor ve en uygununu sizlere ulaştırmaya çalışıyoruz.

Sitemizdeki poster ve tablo fiyatlarımız, boyutlara göre değişmekte ve her bütçeye uygun olarak en küçüğünden en büyüğüne kadar poster ve tablolarımız bulunmaktadır. 4,95’ten başlayan fiyatlarımızla, sizlere hem olabildiğince düşük maliyetli, hem de kaliteli posterler sunmaya özen gösteriyoruz.

Türkiye’nin en çok poster ve tablo çeşidine sahip e-ticaret sitesi olarak, belki piyasadaki en ucuz poster ve tabloları sunamıyoruz, fakat bunun sebebi kalitemizden ve prensiplerimizden asla ödün vermememiz.

Postermanya.com’da ortalama fiyatlara, üstün kalite poster ve tablolar satın almanız mümkün. Çünkü biz hayatınıza renk katmayı, karlılığımızdan daha çok önemsiyoruz ve piyasadaki en kaliteli tablo ve poster üreticisi olarak bundan gurur duyuyoruz.

Hemen hayatınıza renk katmak üzere kaliteli tablo ve posterlerden satın almak için Postermanya’yı ziyaret etmeye başlayın.

www.postermanya.com

Kategoriler
Genel

Fotoğraftan Poster ve Tablo Yaptırmak

Hemen hemen herkesin evinin belirli yerlerinde çerçeve içine konmuş fotoğrafları vardır. Hele bir de uygun çerçeve bulunamadı mı dışarıda ayna ya da vitrin kenarına sıkıştırılmış üzeri toz tutmuş fotoğraflar vardır. Görselliği güzel olması ve o fotoğrafların daha değerli bir yerde durması için Postermanya Fotoğraf Poster kategorisini oluşturdu. Burada sevdiğiniz fotoğraftan poster ve tablo yaptırmak, duvarlarınıza şık bir görünüm katıp resimleri çerçeveden ya da vitrindeki camın kenarından kurtarabilme şansı verecektir. Bu arada fotoğraflarınızı sadece poster değil, ayrıca kanvas tablo olarak da yaptırabilirsiniz. Posterin daha kalın olması için fotoblok tablo da tercih edebilirsiniz.

Zamanla teknolojinin gelişmesi ile fotoğrafçıya gidip fotoğraf çıkartmak da çok zor gelmeye başladı. Nasıl olsa telefonda var, bilgisayarda var diye fotoğrafları makinalarda tutsak eder olduk. Artık bunun da kolayı var ama. Hemde fotoğrafçıya gidip uğraşmadan. Fotoğraflarınızı buradan da kolaylıkla hiç zaman kaybetmeden yaptırabilirsiniz.

Duvarlarınıza sevdiğiniz sizin için anlamlı olan fotoğraflarınıza sitede bulunan pek çok çeşit ile yaratıcı bir görünüm katabilirsiniz.

Yazı poster ile sevdiğiniz fotoğrafı güzel anlamlı kelimelerden oluşturun.

Kolaj poster ile tek bir tabloda ya da posterde birbirinden güzel fotoğraflarınızı yollayın. Ayrıca bazı kolaj posterler sayesinden sevdiğiniz anlamlı bir sözü de buraya ekleyebilirsiniz.

Hani bazen çerçeve fotoğraf koyacağınız zaman bir fotoğrafı çok seversiniz, ama diğer fotoğraflarınızı da çok sevdiğiniz için bir türlü hangisi hangisi diye karar veremezsiniz. Bunun için mozaik poster tam size göre. Beğendiğiniz bir çok fotoğraftan poster ve tablo yaptırmak için en beğendiğiniz fotoğrafı kesinleştirin. Sonra diğer beğendiğiniz fotoğraflar bu fotoğrafı oluştursun.

Biraz komiklik olsun derseniz de fotomontaj posterlerden de tercih edebilirsiniz. En sevdiğiniz bir film afişinde başrol oyuncusunun yerinde siz olmak isterseniz bunu da yaptırabilirsiniz. Hem eğlenceli yönünüzü ortaya da çıkartırsınız. Salonda Mona Lisa yerine sizin yüzünüzün olması eminiz ki baya bir eğlenceli olacaktır.

Sadece bunu ev dekorasyonu olsun ya da duvar süsü olsun diye düşünmeyin. Fotoğraftan poster ve tablo yaptırmak çok anlamlı ve harika bir hediye olabilir. Düşünsenize sevdiğiniz kişi size geçmişteki anılarınızı şık bir şekilde hediye ediyor. Fotoğraflarla her şeyi yapabilirsiniz. Bırakın Postermanya hayatınıza renk katsın 🙂

Kategoriler
Genel

Fotoğraf Çekerek Para Kazanmak Postermanya ile Mümkün!

Her insan sevdiği işi yapmak ister. Hele bir de o iş hobisi ise mutlu bir şekilde çalışır.

Bizce hobilerin arasında en güzellerinden birisi de fotoğraf çekmektir.

Herkes fotoğraf çekmeyi çok sever. Ama güzel fotoğraflar çekmek herkesin yeteneği değildir. Fotoğraf çekmek bir sanattır. İşin inceliklerini bilmek gerekir.

Fotoğraf çekmek çok güzel bir hobidir.

Peki hiç bu hobiyi paraya dönüştürmeyi düşündünüz mü?

Bizimki de soru mu düşünmüşsünüz ki buradasınız 🙂

Bir yandan hobinizle uğraşırken bir yandan gelir edinseniz çok güzel olurdu değil mi? Peki bu nasıl olacak? Fotoğraf çekerek para kazanmak isteyenlerin kafasında ‘Fotoğraf çekerek nasıl para kazanılır?’, ‘Fotoğraf çekerek para kazanmak istiyorum.’ , ‘Fotoğraf yükleyerek para kazanma’  gibi düşünceler var. Peki cevap var mı? Çoğu kişinin bu düşünceleri hep cevapsız kalmış maalesef. Cevap alan diğer kişilerde düğün fotoğrafçısı veya doğum fotoğrafçısı olursunuz gibi cevaplar almışlar. Tabi ki bunlar bir anda ben doğum fotoğrafçısı olacağım deyip de olunamadığını herkes biliyor. İkisi için de özel eğitimler ve tabi ki tecrübe gerekiyor. Yani kısacası aradıkları cevaplara tam olarak ulaşamıyorlar.

Neyse ki biz bu soruyu soranlara muhteşem bir cevap veriyoruz. Fotoğraf Çekerek Para Kazanmak mümkün! Çok güzel fotoğraflar çekiyorsanız ve böylece fotoğraf çekerek para kazanmak istiyorsanız Postermanya.com tam size göre bir fırsat sunuyor.

Postermanya, çektiğin fotoğrafların poster, kanvas tablo vb. şekillerde yüksek kalite basımını yaparak, müşterilere gönderiyor. Sen de hiç bir ücret ödemeden ve operasyon kısmıyla uğraşmadan satış başına komisyon kazanıyorsun. Hem güzel fotoğraflar çekmeye devam ediyorsun, hem de zahmetsizce ek gelir sağlıyorsun.

İşte bu kadar kolay. Size gözünüzü korkutacak bir hayal değil de, hobinizden kolayca ek gelir kazanabileceğiniz bir fırsat sunuyoruz.

Hemen başvurmak için aşağıdaki link tıklayarak başvuru formuna ulaşabilirsiniz.

Detaylı Bilgi ve Başvuru Formu

Fotoğraflarınızın satılması dileği ile 🙂

Kategoriler
Genel

Çocuklar İçin Doğum Günü Afişleri ve Posterleri

Çocuklar bizler için en önemli varlıklardır. Onlar için uğraşır dururuz sürekli. Eğitimleri, sağlıkları, mutlu bir çocuk olmaları bizim için en önemli şeylerdendir. Her şeyi onlar için en güzel şekilde yapmaya çalışırız. Elimizden geldiğince eksiklerinin olmamasını sağlarız. Okula mı başlayacak, defteri kalemi olsun, çantası iyi olsun, rahat taşısın, ayakkabısı düzgün olsun  gibi. Her an onlar için en iyisini yapmaya çalışırız ve bir gün vardır ki hem sizin için, hem de onlar için çok özel bir gündür: Çocuğunuzun Doğum Günü

Doğum günlerinde çocuğumuza en güzel hediyeleri  ve pastayı almak isteriz. Bütün arkadaşlarını çağırıp hep beraber oyun oynamalarını, doğum gününü beraber kutlayıp iyi birer arkadaş ortamı olsun isteriz. Onu o gününde aile ve arkadaşları tarafından ne kadar değerli olduğunu hissettirmemiz lazımdır. Onlar için doğum gününü organize ederken herşeyi düşünürsünüz. Pastası, arkadaşları, hediyesi ve kutlama yapılacak mekanın süslü olması gibi.  Bunlar arasında en önemlilerden biri Doğum Günü İçin Mekanı Süslemek’tir.

Mekanı süslerken daha çok balonlar kurdeleler ve  parıltılı süsler kullanır. Ama biraz farklılık iyi olabilir bizce. Hiç doğum gününün farklı olması için ona doğum günü posteri veya doğum günü afişi almayı hiç düşündünüz mü? Yanlış anlamayın bu hediye olarak ona alabileceğiniz sevdiği kahramanın posteri gibi bir şey değil. Onun fotoğrafının bulunduğu bir doğum günü posteri. Resimlerde de gördüğünüz doğum günü afişleri gibi sevdiği kahramanların olduğu, yaşının yazdığı ya da isminin yazdığı bir doğum günü afişi. Doğum günü posterlerinin en güzel yanı onları hatıra olarak rahatça saklayabilirsiniz.

Postermanya’da bulunan çeşitleri inceleyerek siz de çocuğunuzun doğum gününü daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz.

Doğum günü afişleri ve doğum günü posterleri çeşitlerini incelemek için tıklayınız.

Kategoriler
Genel

Poster Nereden Alınır ve Nerede Satılır?

Bazen insanlar evlerinin odasına renk katmak veya birine hediye etmek amacıyla poster almak ister. Poster çok güzel bir hediye ve dekor olabilir. Herkesin çok sevdiği bir film, şarkıcı, yer veya hayvan vardır. Tabi ki posterler sadece bunlarla sınırlı değildir. Kendi fotoğraflarınızı da kişiye özel poster olarak bastırabilirsiniz.

Kategoriler
Genel

Boyama Yapmanın Faydaları – Boyama Posterleri

Bilindiği üzere boyama yapmak çocukların en sevdiği aktivitelerden biridir. Çocuğunuzla beraber boyama yaparak onlarla güzel bir vakit geçirebilirsiniz. Bu aktivitenin onlar için birçok yararı vardır.

Kategoriler
Genel

Poster Nasıl Asılır?

Duvara poster asmanın çeşitli yöntemleri vardır. Bu yazıda bu yöntemlere ve poster asmanın püf noktalarına değinilecektir.